Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Aktualizacja Planów gospodarowania wodami (aPGW)

Planowanie w gospodarowaniu wodami ma zapewnić osiągnięcie lub utrzymanie co najmniej dobrego stanu wód oraz ekosystemów zależnych od wody, poprawę stanu zasobów wodnych, poprawę możliwości korzystania z wód, zmniejszenie ilości wprowadzanych do wód lub do ziemi substancji i energii mogących negatywnie oddziaływać na wody oraz poprawę ochrony przeciwpowodziowej.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej.

Ponowne konsultacje prognoz oddziaływania na środowisko aPGW dla Wisły i Odry

Prezes Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej na podstawie ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko przystąpił ponownie do konsultacji prognoz oddziaływania na środowisko projektów planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy Wisły i Odry. Konsultacje będą trwały od 13.04.2016 r. do 4.05.2016 r.

Pełna treść ogłoszenia oraz materiały do pobrania znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej.

Powrót do góry