Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Konkursy

Nasz ostatni konkurs to ECO DESIGN 2015. Był skierowany był do producentów, dystrybutorów i usługodawców, których produkty lub usługi wpisują się w nurt ekologicznego projektowania. Zrównoważony, świadomy i odpowiedzialny design dotyczy każdej branży i dziedziny gospodarki, począwszy od tworzenia w duchu recyklingu i upcyklingu, po produkcję ekologicznych samochodów, maszyn o niskim zużyciu energii oraz budownictwo pasywne.

O tytuł Eco Design 2015 walczyły produkty z różnych dziedzin, w tym z obszarów: budownictwa zrównoważonego, nowoczesnych rozwiązań ekologicznych, meblarstwa, oświetlenia, branży odzieżowej i dziecięcej. W wyniku preselekcji jury zadecydowało o zakwalifikowaniu do wystawy finałowej 57 projektów. Spośród nich przyznane zostały trzy nagrody:

  • I nagroda - produkt Tree In the Bottle firmy Hair O’right International Corporation,
  • II nagroda - produkt Eko-Kubik firmy enJOINER / BUK Agnieszka Bukowska,
  • III nagroda - produkt Trybeco Terra 26  firmy TRYBECO/S2 Projekt Sp. z o.o.

Wystawę produktów zakwalifikowanych do wystawy Eco Design 2015, w tym zwycięskie projekty, można było oglądać podczas targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

 

W ostatnim czasie zrealizowaliśmy także m.in. takie konkursy:

  • konkurs fotograficzny "Dookoła same koła" (2015),
  • "Zielone miasta - w stronę przyszłości" (2014, 2015).
Powrót do góry