Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Struktura organizacyjna

Gabinet Polityczny Ministra

Szef Gabinetu Politycznego Ministra: Magdalena Bodzenta

Sekretariat: tel. (22) 36-92-205, faks (22) 36-92-347

E-mail: Gabinet.Polityczny.Ministra@mos.gov.pl

 

Departament Edukacji i Komunikacji

Dyrektor: Paweł Mucha

Zastępca Dyrektora: Marta Proczek

Sekretariat: tel. (22) 36-92-350, faks: (22) 36-92-387

 E-mail: Departament.Edukacji.i.Komunikacji@mos.gov.pl

 

Departament Ekonomiczny

Dyrektor: Hanna Pawłowicz

Zastępca Dyrektora: Iwona Jastrzębska

Sekretariat: tel. (22) 36-92-469, faks (22) 36-92-455

E-mail: Departament.Ekonomiczny@mos.gov.pl

 

Departament Funduszy Ekologicznych

Dyrektor: Joanna Książek-Wieder

Zastępca Dyrektora: Piotr Bogusz

Zastępca Dyrektora: Marta Mazurkiewicz

Sekretariat: tel. (22) 36-92-823, faks (22) 36-92-629

E-mail: Departament.Funduszy.Ekologicznych@mos.gov.pl

 

Departament Geologii i Koncesji Geologicznych

Dyrektor: Piotr Nowak

Zastępca Dyrektora: Rafał Misztal

Zastępca Dyrektora: Marcin Mazurowski

Sekretariat: tel. (22) 36-92-449, faks (22) 36-92-460

E-mail: Departament.Geologii.i.Koncesji.Geologicznych@mos.gov.pl

 

Departament Gospodarki Odpadami

Dyrektor: Magda Gosk

Zastępca Dyrektora: Bogusława Brzdąkiewicz

Zastępca Dyrektora: Marta Leśniewska

Sekretariat: tel. (22) 36-92-262, faks (22) 36-92-795

E-mail: Departament.Gospodarki.Odpadami@mos.gov.pl

 

Departament Leśnictwa

Dyrektor: Jacek Krawczyk

Zastępca Dyrektora: Tomasz Zygmont

Sekretariat: tel. (22) 36-92-550, faks (22) 36-92-290

E-mail: Departament.Lesnictwa@mos.gov.pl

 

Departament Nadzoru Geologicznego

Dyrektor: Danuta Czerniawska

Zastępca Dyrektora: Jolanta Maj

Sekretariat: tel. (22) 36-92-756, faks (22) 36-91-145

E-mail: Departament.Nadzoru.Geologicznego@mos.gov.pl

 

Departament Ochrony Powietrza i Klimatu

Dyrektor: Agnieszka Sosnowska

Zastępca Dyrektora: Kinga Majewska

Zastępca Dyrektora: Paweł Różycki

Zastępca Dyrektora: Przemysław Sobański

Sekretariat: tel. (22) 36-92-327, faks (22) 36-92-217, 463

E-mail: Departament.Ochrony.Powietrza.i.Klimatu@mos.gov.pl

 

Departament Ochrony Przyrody

Dyrektor: -

Zastępca Dyrektora: Agnieszka Dalbiak

Sekretariat: tel. (22) 36-92-479, faks (22) 36-92-290

E-mail: Departament.Ochrony.Przyrody@mos.gov.pl

 

Departament Polityki Surowcowej i Analiz

Dyrektor: Hubert Schwarz

Zastępca Dyrektora: Karolina Kochanowska

Sekretariat: tel. (22) 36-92-796, faks (22) 36-91-145

E-mail: Departament.Polityki.Surowcowej.i.Analiz@mos.gov.pl

 

Departament Prawny

Dyrektor: Agnieszka Chilmon 

Zastępca Dyrektora: Anna Kozińska-Żywar

Sekretariat: tel. (22) 36-92-486, faks (22) 36-92-288

E-mail: Departament.Prawny@mos.gov.pl

 

Departament Zarządzania Środowiskiem

Dyrektor: Sławomir Gurtowski

Zastępca Dyrektora: Katarzyna Kobierska

Zastępca Dyrektora: Małgorzata Typko

Sekretariat: tel. (22) 36-92-472, faks (22) 36-92-473

E-mail: Departament.Zarzadzania.Srodowiskiem@mos.gov.pl

 

Departament Zasobów Wodnych

Dyrektor: Mateusz Balcerowicz

Zastępca Dyrektora: Joanna Kopczyńska

Zastępca Dyrektora: Andrzej Kulon

Sekretariat: tel. (22) 36-92-775, faks (22) 36-92-577

E-mail: Departament.Zasobow.Wodnych@mos.gov.pl

 

Departament Zrównoważonego Rozwoju i Współpracy Międzynarodowej

Dyrektor: Michał Wiśniewski

Zastępca Dyrektora: Szymon Tumielewicz

Zastępca Dyrektora: Aneta Mach

Zastępca Dyrektora: Bożena Adamska

Sekretariat: tel. (22) 36-92-255, faks (22) 36-92-263

E-mail: Departament.Zrownowazonego.Rozwoju.i.Wspolpracy.Miedzynarodowej@mos.gov.pl

Biuro Dyrektora Generalnego

Dyrektor: Krzysztof Czarniecki

Zastępca Dyrektora: Michał Milewski

Zastępca Dyrektora: Małgorzata Maludzińska-Smolińska

Zastępca Dyrektora: Andrzej Smoliński

Sekretariat: tel. (22) 36-92-523, faks (22) 36-92-524

E-mail: Biuro.Dyrektora.Generalnego@mos.gov.pl

 

Biuro Finansowe

Dyrektor: Lilianna Soja

Sekretariat: tel. (22) 36-92-732, faks (22) 36-92-801

E-mail: Biuro.Finansowe@mos.gov.pl

 

Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego

Dyrektor: Małgorzata Dorota Keller-Boroszko

Sekretariat: tel. (22) 36-92-432, faks (22) 36-92- 499

E-mail: Biuro.Kontroli.i.Audytu.Wewnetrznego@mos.gov.pl

 

Biuro Ministra

Dyrektor: -

Zastępca Dyrektora: Tomasz Kończyło

Sekretariat: tel. (22) 36-92-353, faks (22) 36-92-753

E-mail: Biuro.Ministra@mos.gov.pl

Powrót do góry