Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Konkursy

Rozpoczynamy kolejną edycję konkursu Ministra Środowiska Nagroda „GEOLOGIA 2017”. Czytaj więcej Konkurs Ministra Środowiska Nagroda „GEOLOGIA 2017”
Trwa konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Las, nasze wspólne dobro”. Jego celem jest zwiększanie świadomości na temat lasów Europy oraz korzyści płynących ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 lipca 2017 r. Czytaj więcej Konkurs plastyczny FAO „Las, nasze wspólne dobro”
Znamy laureatów konkursu fotograficznego „Las2017”, skierowanego do uczniów szkół leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska. Czytaj więcej Konkurs fotograficzny „Las2017” rozstrzygnięty
Zapraszamy uczniów szkół leśnych prowadzonych przez Ministra Środowiska do udziału w konkursie fotograficznym „Las2017”. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2017 r. Czytaj więcej Konkurs fotograficzny „Las2017”
Ogłaszamy konkurs dla dzieci i młodzieży na hasło i plakat promujące segregację śmieci. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca 2017 r. Czytaj więcej Konkurs dla dzieci i młodzieży na hasło i plakat promujące segregację śmieci
Powrót do góry