Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Rozpoczeły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich – zobacz jakie atrakcje są w twojej okolicy!

18-21 maja 2017 r. w całej Polsce organizowane są Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Sprawdź jakie atrakcje przygotowali beneficjenci środowiskowych działań Programu Infrastruktura i Środowisko.

Akcja promocyjna Dni Otwarte Funduszy Europejskich ma na celu ukazać efekty zrealizowanych projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej. Dni otwarte pozwolą na odwiedzenie miejsc, obiektów na co dzień niedostępnych. Wśród nadesłanych zgłoszeń są również Beneficjenci środowiskowych projektów Programu Infrastruktura i Środowisko, którzy zapraszają już od dziś do odwiedzenia zmodernizowanych oczyszczalni ścieków, zakładów zagospodarowania odpadów.

Dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu są organizowane pikniki, festyny a dla najmłodszych konkursy z nagrodami.

Na stronie akcji znajdziesz atrakcje w swojej okolicy w terminie 18-21 maja 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Poniżej przedstawiamy atrakcje organizowane przez Beneficjentów Środowiskowych projektów POIiŚ :

18 maja 2017 r.

19 maja 2017 r.

20 maja 2017 r.

21 maja 2017 r.

 

Powrót do góry