Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ETV - Wsparcie finansowe dla przedsiębiorców

NFOŚiGW ogłosił pierwszy nabór wniosków w ramach opracowanego wspólnie z Ministerstwem Środowiska programu, którego celem jest popularyzacja technologii zweryfikowanych w ramach Systemu Weryfikacji Technologii Środowiskowych ETV. Wnioski można składać od 3 kwietnia 2017 r.

Beneficjentami programu będą przedsiębiorcy, którzy uzyskali Świadectwo Weryfikacji Technologii Środowiskowych ETV.

Dofinansowanie będzie udzielane w formie dotacji zgodnie z programem priorytetowym „Wsparcie dla Innowacji sprzyjających zasobooszczędnej i niskoemisyjnej gospodarce. Część 2) Popularyzacja technologii zweryfikowanych w ramach Systemu Weryfikacji Technologii Środowiskowych ETV”. Planowana łączna alokacja środków dla naboru na 2017 r. to 200 tys. zł.

Wnioski należy składać w terminie od 3 kwietnia do 29 grudnia 2017 r., do godz. 15.30.

Zapraszamy przedsiębiorców do weryfikacji swoich technologii środowiskowych w ramach ETV i skorzystania z dofinansowania w formie dotacji - zgodnie z warunkami programu.

Szczegółowe informacje o naborze wniosków  na stornie NFOŚiGW.

Powrót do góry